Acar Datça
Ücretsiz Kargo

2000₺ ve üzeri alışverişlerde

Acar Datça
Üyelik Hakkında

Müşteri Hizmetleri

Site Hakkında

www.acardatca.com sitesi Acar Datça Doğal Ürünler firmasının internet ortamında bulunan mağazasıdır. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Üye Olurken

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Acar Datça Doğal Ürünler sorumlu değildir. Acar Datça Doğal Ürünler, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  • Acar Datça Doğal Ürünler firması, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar bağlantı verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.
  • Acar Datça Doğal Ürünler firmasının kullanıcı tarafından siteye kayıt formu aracılığı ile bildirilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon numaraları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı, işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Acar Datça Doğal Ürünler firmasının kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
  • Acar Datça Doğal Ürünler firması; sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde herhangi bir işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • www.acardatca.com sitesi Acar Datça Doğal Ürünler firmasının kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Acar Datça Doğal Ürünler, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Telif Hakları

www.acardatca.com internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Acar Datça Doğal Ürünler markası ve diğer markalar, www.acardatca.com alan adı ve uzantıları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bunlar yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Acar Datça Doğal Ürünler firmasının burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Yetkiler

Acar Datça Doğal Ürünler, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Üyelik Hakkında