SİPARİŞ İPTALİ

Satın aldığınız ürünleriniz henüz kargoya verilmediyse, 0532 735 5419 - 0533 930 8340 numaralı telefonları arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda ödemeniz 10 gün içinde tarafınıza iade edilir. Eğer kargonuz yola çıktıysa, ürün elinize ulaştıktan sonra iade prosedürü işleyecektir. 
 
CAYMA HAKKININ KULLANILMASI

www.acardatca.com üzerinden aldığınız bir ürünü elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmanızı engelleyen istisnai durumlar aşağıda belirtilmiştir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış, hasar almamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. 
 
İADEYE UYGUN OLMAYAN ÜRÜNLER

• Hızlı bozulan ürünler (taze badem, çağla vb) 

• Ambalajı açılmış, bozulmuş veya hasar görmüş ürünler 

• Son kullanma tarihi geçen ürünler

 

İADE PROSEDÜRÜ ADIMLARI

İade etmek istediğiniz ürünler yukarıdaki şartlara uygunsa, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde siparis@acardatca.com adresine yada 0532 735 5419 - 0533 90 8340 numaralı telefonlara bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler yukarıdaki şartlara uygunsa, bu hakkınızı kullanabilmeniz için, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde selin@cevizhane.org adresine mail ile ya da 0546 414 84 31 no lu telefona bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
 
Sonrasında, sizi yönlendireceğimiz şekilde, ilgili kargo firmasına giderek, iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Cayma hakkının kullanılması halinde, teslim edilen ürünün faturasının da iadesi zorunludur. Sonrasında ürünün elimize ulaşmasını takip eden 10 gün içerisinde ürün bedeli alıcıya iade edilir. Cayma hakkı kapsamında iade edilen ürünün kargo masrafı düşülerek iade yapılacaktır.
  
KARGONUZU TESLİM ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar olduğunu düşünüyorsanız hasarlı kolinin resmini çekip kargo firması yetkilisine tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Bize çektiğiniz fotoğrafı ve tutanağı ulaştırmanız akabinde iade veya yeni ürün gönderimiyle ilgili işlemlere başlamaktayız. Daha sonra bu tutanağın ve hasarlı kargonun fotoğrafını siparis@acardatca.com adresine gönderirseniz, sizinle bağlantıya geçip iade veya yeni ürün gönderimiyle ilgili işlemlere başlıyor olacağız.

BİZE ULAŞIN

(0533) 930 8340

(0532) 735 5419

siparis@acardatca.com

​E-mail listemize kayıt olun

  • Facebook
  • Instagram
  • Beyaz Instagram Simge
  • w-facebook